
- Dit evenement is voorbij.
Voorjaarsrit 27-5
27 mei, 2023 @ 10:30 – 17:00

Voorjaarsrit 27-5!
Op zaterdag 27 mei 2023 rijden we de Voorjaarsrit.
De rit is gratis voor betalende club-leden. Niet-leden betalen een bijdrage van €15,-.
Deze bijdrage dient voor de rit betaald te zijn, middels overschrijving op onze rekening o.v.v. je naam. Of gebruik hiervoor deze link naar betaalverzoek om deze rechtstreeks aan ons over te maken:
Klik hier om de betaallink te volgen (ALLEEN VOOR NIET-LEDEN)
Route details:
Noord Holland is deze keer de place to be!
Vertrekpunt is bij: McDonalds Zaanstad Zuid, Stormhoek 1, 1506 SW Zaandam
Zorg voor een volle tank aan de start!
Op een paar honderd meter van het startpunt is een Tankstation.
Eindpunt is bij: Kriterion Studentenpomp BP aan de A10
Tijden:
10:00 uur verzamelen
10:30 uur vertrek vanuit McDonalds Zaanstad Zuid
11:30 uur pauze (tijd bij benadering)
12:45 uur lunchpauze bij Sint Maarten
14:15 uur vertrek
15:35 uur aankomst bij Kriterion Studentenpomp BP
Inschrijven:
Inschrijven voorafgaand aan de rit is verplicht!
Je kunt je via deze link inschrijven voor de rit: https://bit.ly/AanmeldenRit
In de regel is de inschrijving open vanaf 4 weken voorafgaand aan de rit, tenzij de volgende rit binnen 4 weken start. De inschrijving zal dan vlak na de afgelopen rit openen.
Belangrijk:
Voor onze ritten wordt er vooraf door het bestuur een locatie geregeld om te eten. Daarom is het voor de organisatie noodzakelijk dat mensen zich vooraf opgeven, zodat locaties de dag voorafgaand aan de rit weet voor hoeveel personen er een eten klaargezet moet worden.
Steeds vaker merken we dat deze locaties ook deze aantallen couverts doorberekenen als we met minder mensen arriveren dan doorgegeven. Dat kan gebeuren als mensen niet komen opdagen op de dag van de rit (zonder afmelding) of op het laatste moment afhaken.
Dat zijn onkosten voor de club die zonde en onnodig zijn. Uiteraard kan er altijd iets onverwachts gebeuren waardoor je niet mee kan, maar we vragen jullie wel om uiterlijk 48 uur voor aanvang van de rit je af te melden óf bij de tourcoördinator (Erwin Wigman), óf via de tourtelefoon (bellen of WhatsApp naar 06-42 91 82 10).
Op deze rit is een disclaimer van toepassing. Lees dit aandachtig door en laat dit ook je medepassagier lezen. De disclaimer vind je hier: Disclaimer voor deelname aan ritten.
Het GPX bestand voor gebruik op een navigatiesysteem kan hier gedownload worden: https://bit.ly/2023VoorjaarsritNH
AANTAL INSCHRIJVINGEN: 24
Martin52
Dunsz
Noud
DickdW
Zwerver + DUO
WillemB
Dre400
Channie
DucoC
FransA
Mpeter3
Joparun
PSchuit
Albert-JanK
Mulder
Aurum
Chelsea
_ewi
SQVision
RichenelL
Sarromprince
JoostB
TinovE
Ik rij deze tocht mee met mijn vrouw om testen of zij het volhoud met haar nieuwen kunst knie voor de buitenlandseries ?????
Top Henk!
Haha. Maxima rijd ook mee. Mischien had ik me aan moeten melden als Willem van Buuren.
MPeter3 rijd graag een rondje mee door deze mooie thuis omgeving. En het liefst zonder iemand achterop.😂
Zit nog te overwegen of ik mee ga, aan het weer zal het niet liggen, maar het is een heel stuk rijden voor mij, aan de andere kant natuurlijk wel juist een mooie gelegenheid om juist daar te rijden want daar heb ik normaliter niks te zoeken, eerst eens kijken of ik voor mezelf een mooie route kan maken om daar te komen, snelweg is snel maar niet leuk, en binnendoor wegen kunnen leuk maar ook soms vervelend zijn, zeker met veel stoplichten en drempels, ik laat het je op tijd weten
Oke, als je mee gaat, schrijf je je dan in via de link hier in het evenement.
Helaas kan ik met mijn vrouw niet de voorjaarsrit van 27 mei 2023 niet mee rijden wegens een familie dag
Jammer Henk, ik zal je van de lijst halen
Ik sta er dubbel in………………..maar tel niet voor dubbel !
Haha Hans… ik zie dat je jezelf 3x aangemeld hebt. 2x op 5-5 (17:10 en 17:12) en 1x op15-5 18:14uur
Ik zal ‘t teveel eruit halen.
Ik heb wel 2 x geprobeerd me aan te melden voor de uitzwaairit …………………??????
Beetje vreemd, maar je staat in ieder geval op de lijst!
Is er nog plek
Hoi Lisette, ja hoor. Je kunt je nog steeds inschrijven.
Gebruik hiervoor de link boven in de tekst. Inschrijven kan tot morgenochtend.
Wat zijn precies de0 kostenpp
Dat kun je allemaal hierboven lezen:
Als je betalend lid bent van de club dan kost het niets.
Als je geen lid bent van de club dan kost het €15,- p.p.
Wat zijn de kosten ?
Hallo ik ben tino van eck ben lit maar ik wil mee maar kan me niet aan melden gr tino
Hallo Tino, de inschrijving is eigenlijk al gesloten. Dit doen we 24uur voorafgaand aan de rit omdat we dan de aantallen aan de lunchlocatie moeten meedelen.
Ik neem zo even contact met je op.
Nog bedankt
Graag gedaan!