- Dit evenement is voorbij.
Vroege voorjaarsrit 27-3
27 maart, 2022 @ 09:45 – 16:40
VROEGE VOORJAARSRIT ZONDAG 27 MAART!
I.v.m. een onverwachte wijziging is de startlocatie gewijzigd. Zie hieronder de meest recente updates.
Excuses voor de eventuele ongemakken.
Op zondag 27 maart 2022 rijden we de Vroege voorjaarsrit.
Natuurlijk zullen we de Covid-19 regels naleven en wij verwachten dit ook van de deelnemers aan de rit.
De rit is gratis voor betalende club-leden. Niet-leden betalen een bijdrage van β¬12,50.
Deze bijdrage dient voor de rit betaald te zijn, middels overschrijving op onze rekening o.v.v. je naam / rit 27-3. Of gebruik hiervoor deze link naar betaalverzoek om deze rechtstreeks aan ons over te maken:
Klik hier om de betaallink te volgen (ALLEEN VOOR NIET-LEDEN)
Wat leuk: Iedereen is enthousiast!
Wat een overweldigende hoeveelheid aanmeldingen⦠maar we zijn wel beperkt met betrekking tot de groepsgrootte.
Om e.e.a. nog goed beheersbaar te houden qua tijden, de capaciteit van de lunch locatie en de stops hebben we een maximumaantal bepaald van 40 deelnemers.
De inschrijving zal dan ook sluiten als we dit aantal behaald hebben.
Stuur een email naar info@piaggiomp3club.nl met daarin in ieder geval je naam en mobiel telefoonnummer als je op de reservelijst wil komen te staan. We nemen dan contact met je op als er een plek vrij komt.
Route details:
De eerste rit van 2022 zullen we door het mooie Overijssel rijden. Het gevarieerde landschap zal een genot zijn om doorheen te rijden. Een prominente rol zal de IJsseldijk hebben met vergezichten over de IJssel aan de ene kant en landerijen aan de andere.
Vertrekpunt is bij: McDonaldβs Zwolle Noord, Floresstraat 60, 8022 AD Zwolle.
Verkeersinformatie:
In verband met wegwerkzaamheden die dit hele weekend duren is de A50 in zuidelijke richting. (Apeldoorn richting Arnhem) volledig afgesloten. Houd dus rekening met een omleidingsroute op de terugweg als je richting het zuiden moet!
Zorg voor een volle tank aan de start!
Op een paar honderd meter van het startpunt is een Tankstation. (Tango Zwolle Oude Meppelerweg, Oude Meppelerweg 2A, 8024 AB Zwolle)
Eindpunt is bij: McDonaldβs Zwolle Noord, Floresstraat 60, 8022 AD Zwolle.
Tijden: (bij benadering)
Houd rekening met de zomertijd die de nacht ervoor ingaat!
09:45 uur verzamelen
10:15 uur vertrek vanuit Mc Donald’s Zwolle Noord
11:15 uur pauze bij Kampen (tijd bij benadering)
11:45 uur vertrek
13:00 uur lunchpauze bij Deventer (tijd bij benadering)
14:00 uur activiteit
15:30 uur vertrek
16:40 uur aankomst bij McDonaldβs Zwolle Noord (tijd bij benadering)
Inschrijven:
Inschrijven voorafgaand aan de rit is verplicht!
Je kunt je via deze link inschrijven voor de rit: https://bit.ly/AanmeldenRit
In de regel is de inschrijving open vanaf 4 weken voorafgaand aan de rit, tenzij de volgende rit binnen 4 weken start. De inschrijving zal dan vlak na de afgelopen rit openen.
Belangrijk:
Voor onze ritten wordt er vooraf door het bestuur een locatie geregeld om te eten. Daarom is het voor de organisatie noodzakelijk dat mensen zich vooraf opgeven, zodat locaties de dag voorafgaand aan de rit weet voor hoeveel personen er een eten klaargezet moet worden.
Steeds vaker merken we dat deze locaties ook deze aantallen couverts doorberekenen als we met minder mensen arriveren dan doorgegeven. Dat kan gebeuren als mensen niet komen opdagen op de dag van de rit (zonder afmelding) of op het laatste moment afhaken.
Dat zijn onkosten voor de club die zonde en onnodig zijn. Uiteraard kan er altijd iets onverwachts gebeuren waardoor je niet mee kan, maar we vragen jullie wel om uiterlijk 48 uur voor aanvang van de rit je af te melden Γ³f bij de tourcoΓΆrdinator (Erwin Wigman), Γ³f via de tourtelefoon (bellen of WhatsApp naar 06-42 91 82 10).
Op deze rit is een disclaimer van toepassing. Lees dit aandachtig door en laat dit ook je medepassagier lezen. De disclaimer vind je hier: Disclaimer voor deelname aan ritten.
Het GPX bestand voor gebruik op een navigatiesysteem kan hier gedownload worden: https://bit.ly/3JCv97d
AANTAL INSCHRIJVINGEN: 39
_ewi
Chelsea
Merijn
Joparun
Black Weather Devil
Dick de Wit
Ferdie Robben
WillemB
Sarromprince
Dennis 78
Donge1
Heinmath
MPeter3
PeterR
Eauquideauqui
BromBeer
Aurum
HHV
JanW (GL)
Wknijnenburg
Bsterk
Noud
Fjodor
Andries
Mat
FransA
Dave
Empeetje
Soa-6
RLoo
Zwerver2
Lompieold
WilbertO
Dunsz
Mulder
MichelvT
JFranco + DUO (GL)
Dretjuh
Hallo. Wat is ongeveer / welke streek is het vertrekpunt? Dit i.v.m de aanrijafstand.
Hallo Ferdie,
Deze rit zal door Overijssel gaan. De details worden hierboven aangevuld zodra alles bekend is. Ik verwacht de details voor het eind van deze maand.
Groet,
Erwin
Gezellig kan niet wachten.
Kom maar op met de leuke ritjes .
Komen d’r aan… π
Ja eindelijk weer een tour tocht kan niet wachten
Bijna Henk…Bijna… π
waneer komt het vertrek en eind punt bekent ivm dat ik een b en b wil regelen met mijn gezond heid red ik de route en naar huiis rijden wel maar ook de zelfde dag nog heen rijden gaat mij niet lukken dus wil een nacht je slapen om frisse te starten
Hallo Dennis,
Ik verwacht dat we in de loop van het weekend of begin volgende week alle informatie heb en hier in het evenement kan vermelden.
Ik ben erbij erg nieuwsgierig hoe het gaat.
Mijn eerste rit met een groep.
Leuk dat je erbij bent. Tot de 27e!
Mischien een tip, hou rekenig met de zomertijd die zaterdag 26 maart ingaat.
Anders zijn er mischien leden die een uur te laat zijn.π€
Goeie tip Wim!
Ik zal het erbij zetten in de beschrijving!
π
Hallo Mp3’ers,
Heb er zin in.
Zondag wordt mooi weer om te rijden.
Dit wordt mijn eerste tourrit met de club.
Ben benieuwd naar het sfeertje…
Heerlijk, al die knorrende eenpitters bij elkaar!!
Groet, Peter
Leuk dat je er bij bent Peter!
Tot Zondag!
Zijn er mensen die, net als ik vanuit Arnhem komen? Samen erheen rijden?
Hi Fjodor,
Ik kom uit Zevenaar, dus we kunnen een heel stuk samen rijden.
Misschien het makkelijkste om af te spreken bij Carpool Arnhem Noord A12 (Europaweg, 6816 SN Arnhem)
Ik zal daar om 8:40uur zijn. Om 8:45uur zal ik weer gaan rijden richting Zwolle.
Ik zie wel of je er bent.
Groeten,
Erwin
Hallo fjodor en Erwin. Ik kom ook bij de carpool vanaf ulft. Gr ferdie robben
Oke Ferdie, tot morgen!
Ik zal er zijnπ€π
Beste Erwin,
Wat een prima idee om start en finish op dezelfde locatie te doen.
Ik kom vanuit Den Bosch met auto en aanhanger met de motor!
Na de rit weer op de aanhanger enet auto terug. Deze rit is namelijk 140 kilometer enkele reis.
Heb er veel zin in en verzoek om dit dus steeds te doen.
Tot morgen.
Hoi Bart,
We kunnen proberen er rekening mee te houden, maar niet garanderen.
Niet alle ritten worden door 1 persoon gemaakt, en soms is het om praktische redenen ook niet mogelijk
Was een superdag dank voor het organiseren.ππ
Goed te horen Wim!
Dankjewel!
Super mooie tocht over de smalle ijseldijkjes Bedank iedereen voor de organisatie en tot de volgende
Goed te horen Mat!
Dankjewel!
Gezien alle berichten over Mc Donalds Zwolle Noord op 30 maart jl ……… waren we zondag in ieder geval op tijd en veilig weg.
Inderdaad… Bizar eigenlijk…