Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Vroege zomerrit 21-6 Limburg

21 juni @ 10:00 17:00

Vroege zomerrit 21-6 Limburg

Op zaterdag 21 juni 2025 rijden we de vroege voorjaarsrit.

De rit is gratis voor betalende club-leden. Niet-leden betalen een bijdrage van €18,-.

Deze bijdrage dient voor de rit betaald te zijn, middels overschrijving op onze rekening o.v.v. je naam. Of gebruik hiervoor deze link naar betaalverzoek om deze rechtstreeks aan ons over te maken:

Klik hier om de betaallink te volgen (ALLEEN VOOR NIET-LEDEN)

Zorg dat je voldoende water meeneemt voor onderweg i.v.m. de warmte!


Route details:

Details van de route worden gepubliceerd zodra ze bekend zijn

Vertrekpunt is bij: McDonalds Venlo/Tegelen, Ariënsstraat 98, 5912 PZ Venlo

Zorg voor een volle tank aan de start!

Op een paar honderd meter van het startpunt is een Tankstation.

Eindpunt is bij: McDonalds Venlo/Tegelen, Ariënsstraat 98, 5912 PZ Venlo

Tijden:

10:00 uur verzamelen
10:30 uur vertrek vanuit Tegelen
11:30 uur pauze (tijd bij benadering)
12:30 uur lunchpauze
13:30 uur vertrek
14:30 uur pauze (tijd bij benadering. Tijdens deze wat langere pauze kan op eigen kosten een drankje gedronken worden binnen of op het terras)
16:00 uur aankomst bij McDonalds Tegelen

Inschrijven:

Inschrijven voorafgaand aan de rit is verplicht!

Je kunt je via deze link inschrijven voor de rit: https://bit.ly/AanmeldenRit
In de regel is de inschrijving open vanaf 4 weken voorafgaand aan de rit, tenzij de volgende rit binnen 4 weken start. De inschrijving zal dan vlak na de afgelopen rit openen.

Belangrijk:

Voor onze ritten wordt er vooraf door het bestuur een locatie geregeld om te eten. Daarom is het voor de organisatie noodzakelijk dat mensen zich vooraf opgeven, zodat locaties de dag voorafgaand aan de rit weet voor hoeveel personen er een eten klaargezet moet worden.

Steeds vaker merken we dat deze locaties ook deze aantallen couverts doorberekenen als we met minder mensen arriveren dan doorgegeven. Dat kan gebeuren als mensen niet komen opdagen op de dag van de rit (zonder afmelding) of op het laatste moment afhaken.
Dat zijn onkosten voor de club die zonde en onnodig zijn. Uiteraard kan er altijd iets onverwachts gebeuren waardoor je niet mee kan, maar we vragen jullie wel om uiterlijk 48 uur voor aanvang van de rit je af te melden óf bij de tourcoördinator (Erwin Wigman), óf via de tourtelefoon (bellen of WhatsApp naar 06-42 91 82 10).

Op deze rit is een disclaimer van toepassing. Lees dit aandachtig door en laat dit ook je medepassagier lezen. De disclaimer vind je hier: Disclaimer voor deelname aan ritten.

Het GPX bestand voor gebruik op een navigatiesysteem kan hier gedownload worden.

AANTAL INSCHRIJVINGEN: 26

Erwin
Alexander
Martin
Ferdie
Frans
Judith
Merijn
Joop
Martin
Bryan
Jan
Dick
mat
Rienko
Richenel
Michel
Jan willem
Joost
Gabor
Albert-Jan
Kees
Bart
Gert
Harry
Noud
Berty
Martin

Plaats een reactie